Anadolu Teleferik Ticaret ve Sanayi A.Ş. halatlı taşımacılık ve çelik konstrüksiyon sektörünün Dünya Standartlarını yakalamış Türkiye’nin sayılı firmalarındandır.

Müşterilerinin istekleri ve düşüncelerini gerçekleştirdiği üretim ile birleştiren firmamız, ürün portföyünde modern dizaynların verdiği esnek üretim bandı ile tamamen kendi üretim tesislerinde gerçekleştirdiği Dünya standartlarına uygun Teleferik Sistemlerini bulundurmaktadır.

Firmamız; bu sektörde uzun yıllardır bulunan iş tecrübesi, profesyonel yönetim anlayışı ve bilgi birikimi ile 2015 yılında kurulmuş, uzmanlaşmış kadrosu ve branşlarında eğitimli personelleri ile hızla büyüyerek kurumsallaşmış, gösterdiği performans, elde etmiş olduğu güven ve saygınlık ile Türkiye’nin lider firması olma gururunu ve sorumluluğunu yaşamaktadır.

Müşterilerinin istek ve düşüncelerine yapmış olduğu üretim ile destek veren firmamız Teleferik Tesisleri Üretiminin yanında, Yedek Parça imalatı ve Satışı, Bakım Onarım ve Servis Hizmetleri, AR-GE Çalışmaları ile de müşterilerine hizmet vermektedir.
Hakkımızda
Image is not available
Slider
Image is not available
Erzurum, coğrafi özellikleri, 5 ay boyunca kayak yapmaya elverişli yapısı, kar kalitesi, uzun pistleri ve tesisleriyle dünyanın sayılı kış turizm merkezlerinden biridir. Şehir merkezinin güneyinde 70 km uzunluğunda ve 25 kmgenişliğinde bir alanı kaplayan Palandöken Dağları, 1993 yılında Kış Turizm Merkezi ilan edildi. Palandöken, Konaklı ve Kandilli kayak merkezlerinin bulunduğu Erzurum; buz salonları ve atlama kuleleri ile kış turizmine hizmet etmektedir. Kar yağışının Ekim-Kasım aylarında kendini gösterdiği Erzurum’da, kayak mevsimi Kasım ayından itibaren başlamakta ve Nisan ayının sonuna kadar sürmektedir. Palandöken, kaymaya olanak sağlayan “toz kar” özelliğini, ikliminden dolayı, bütün kayak sezonu boyunca sürdürmektedir. İklim koşulları, kış turizmi yapılması açısından son derece elverişlidir. Yaklaşık 5 ay süren kış boyunca ortalama sıcaklık -5,-9 °C’dir. Kış sporları ve kış turizmi hareketleri bakımından Türkiye’nin birinci derecede önemli ve öncelikli kayak alanları arasında yer alan Palandöken Dağları, serbest kayak ve kış turizmi hareketleri y.nünden de uluslararası bir istasyon özelliği taşımaktadır. 2011 yılında 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları’na ev sahipliği yapan şehir, Türkiye ve dünya kış turizminin yeni cazibe merkezlerinden biri olmuştur.
Erzurum - Atlama Kuleleri Montaj
Tarih : 15.05.2015
Yer : Erzurum / TÜRKİYE
Tip : Montaj
Slider